O mnie

Nazywam się Dominika Gostek.
Jestem Certyfikowany Coachem, Inżynierem zarządzania i organizacji oraz psychologiem w trakcie szkoleń.

Każda z nas ma marzenia. Każda z nas nosi w sobie wizję upragnionej przyszłości, harmonijnej relacji, spełnionego życia. Jednak nie każda z nas ma odwagę po to sięgać co upragnione i wymarzone. Dlaczego? Bo blogują Cię przekonania, brak wiary w siebie, brak jasno zdefiniowanego kierunku działania i dobrej komunikacji.

Właśnie dlatego uczę relacji i komunikacji. Pomagam pozbyć się blokad i osiągać cele w zgodzie ze sobą. Bo aby poprawić jakość i satysfakcję z naszego życia, by coś w życiu zmienić trzeba zacząć od poznania siebie, czyli od tej pierwszej relacji, relacji samej z sobą.

Pracuję i wspieram kobiety z różnych krajów świata. Sprawdź, jak mogę i Tobie pomóc.

Miałam przyjemność uczyć się od Brian Tracy, Stefanie Stahl oraz Byron Katie.

Moją mocną stroną jest empatia i indywidualizacja. Moja empatia pomaga mi wyczuwać uczucia innych ludzi, wyobrazić sobie, jak to jest być na ich miejscu i w ich sytuacji, a indywidualizacja pomaga mi odkryć i rozwinąć niepowtarzalność i unikalność każdej osoby.

Dlaczego to robię?

Praca z ludźmi i dla ludzi była od zawsze moim marzeniem i sprawia mi ona bardzo dużo satysfakcji. Wierzę, że jakość naszych relacji ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. A by poprawić jakość i satysfakcję z naszego życia, by coś w życiu zmienić trzeba zacząć od poznania siebie, czyli od tej pierwszej relacji, relacji samej z sobą.

Wracając do mnie, nie zawsze pracowałam z ludźmi. Moim pierwszym wyborem była Inżynieria Zarządzania i organizacji  w Wiedniu, której jestem też absolwentką. Wybrałam ten kierunek po konsultacji z doradcą, który twierdził, że o pracy z ludźmi w Wiedniu nie mam co marzyć, ponieważ dzielą mnie za duże różnice językowe i kulturowe. (dzisiaj wiem, jak bardzo ten człowiek się mylił!). Ta historia jeszcze bardziej umacnia moje dzisiejsze dlaczego.

Moją misją jest wsparcie, pomoc i wzmocnienie każdej osoby, tak by mogła żyć szczęśliwie, autentycznie i po swojemu. 

W mojej pracy towarzyszę tym, którzy chcą wprowadzić zmiany oraz uzyskać więcej satysfakcji i równowagi w kluczowych obszarach i rolach życia zawodowego jak i prywatnego.

Pozostając tutaj, dowiesz się:

  • jak odkryć siebie i swój potencjał
  • jak bardziej zrozumieć ludzi
  • jak zadbać o siebie i relację z innymi
  • jak pozbyć się blokad, przekonań i niewspierających myśli
  • jak osiągać to co chcesz w zgodzie ze sobą

Prywatnie jestem żoną Polaka urodzonego i wychowanego w Wiedniu, oraz mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Wraz z przyjściem na świat dzieci mój wtedy już poukładany świat bardzo się zmienił. Początki nie były łatwe, musiałam dużo się nauczyć i poukładać świat na nowo, który zdefiniowały dzieci. Dzisiaj z dumą patrzę na decyzje, które podjęłam lata temu, bo to dzięki nim dzisiaj jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Dwujęzyczność i dwukulturowość to nasza codzienność, którą pokochałam.

 Uwielbiam książki, kwiaty i dużo kawy😉

Początek czegoś cudownego

Jeśli przeczytałaś do tej pory- dziękuję. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody. Jeśli chcesz pozostać ze mną w kontakcie, zapisz się na mój Newsletter.

W każdą środę otrzymasz ode mnie list pełen inspiracji i wartościowych wskazówek.

Shopping Cart