Cześć !

Nazywam się Dominika Gostek.
Je
stem Certyfikowany Coachem.

Dyplom coacha zdobyłam na uczelni – Berufsförderungsinstitut w Wiedniu.

Mimo, że o pracy dla ludzi i z ludźmi marzyłam od zawsze, zawód Coacha nie był moim pierwszym wyborem. Przebyłam długą drogę za granicą swojego kraju, by dojść do upragnionego celu.

Moim pierwszym wyborem była Inżynieria Mechaniczno-Ekonomicznej w Wiedniu, której jestem też absolwentką. Waybrałam ten kierunek po konsultacji z doradcą, który twierdził, że o pracy z ludźmi tutaj w Wiedniu nie mam co marzyć, ponieważ dzielą mnie za duże różnice językowe i kulturowe. (dzisiaj wiem jak bardzo ten człowiek się mylił!)

Wyjazd za granicę nie był moim wyborem. Kierował tym przypadek, przeznaczenie, a może los tak chciał – nie wiem.

W ciągu 10 lat na emigracji przeszłam przez mnóstwo problemów różnego kalibru związanych z życiem na obczyźnie. Zaczynając od nauki języka, po problemy związane ze szkołą, aż po obecne codzienne problemy Matki – Polki – Emigrantki.

Wiem, jak ciężko jest poradzić sobie z trudnymi emocjami związanymi z rozłąką, pustką oraz z doświadczeniami dnia codziennego powiązanymi z obcym językiem, kulturą, z lękiem, niewiedzą i brakiem odwagi.

 

W mojej pracy wspieram w rozwoju, pomagam budować satysfakcjonujące życie, wzmocnić samoocenę i pewność siebie. Towarzyszę tym, którzy chcą wprowadzić zmiany oraz uzyskać więcej satysfakcji i równowagi w kluczowych obszarach i rolach życiowych na emigracji.

Pomagam kobietom w odnalezieniu i poznaniu możliwości życia poza granicą,w ustaleniu celu i opracowaniu konkretnego planu.

Łączę metody coachingowe z doświadczeniem wieloletniego życia poza granicami oferując tym samym wsparcie coachingowe, jak i mentorskie!

Prywatnie jestem żoną Polaka urodzonego i wychowanego w Wiedniu, oraz mamą dwójki wspaniałych dzieci.

W raz z przyjściem na świat dzieci mój wtedy już poukładany emigracnki świat bardzo się zmienił. Początki nie były łatwe, musiałam dużo się nauczyć i poukładać świat na nowo, który zdefiniowały dzieci. Dzisiaj z dumą patrzę na decyzje, które podjęłam lata temu bo to dzięki nim dzisiaj jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Dwujęzyczość i dwukulturowość to nasza codzienność, którą pokochałam.

Początek czegoś cudownego

Jeśli przeczytałaś do tej pory- dziękuję. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody, ponieważ szczęśliwsze i satysfakcjonujące życie na emigracji jest możliwe.

Emigracja to szansa!

Ja jestem tutaj by pokazać Ci jak odczarować emigrację i wykorzystać szanse i możliwości z niej płynące.

Chcesz wiedzieć więcej o tym jak mogę Ci pomóc?