Jak radzić sobie ze stresem związanym z przytłoczeniem zadaniami.

#52 Jak radzić sobie ze stresem związanym z nadmiarem zadań?

Co robisz, gdy czujesz się przytłoczona ilością zadań? 
Na pewno przeżyłaś już taki moment w życiu, w którym czułaś się kompletnie przeciążona ilością zadań. A może, to teraz aktualnie jesteś w takiej sytuacji, w której wszystkiego jest ci za dużo. Uczucie przeciążenia dopada wszystkich w jakimś punkcie życia i najczęściej powodem jest to, że straciliśmy jasność co do wykonania naszych zadań. Mamy dużo do zrobienia a mało czasu. Może być naturalnie też tak, że masz jeden duży projekt, ale jego wielkość cię przeraża. I może jesteś jedną z tych osób, które w efekcie na taką sytuację bardzo nerwowo reaguje, krzyczy, wybuchasz złością na osoby ze swojego zespołu lub na rodzinie, dzieci. A może jesteś jedną z tych osób, które w takiej sytuacji najchętniej schowałaby się w niewidzialnym pomieszczeniu i pozostała w nim aż sprawy same się rozwiążą. Jak sobie z takim stresem poradzić? Jak odzyskać na nowo kontrolę nad swoim życiem?

Posłuchaj najnowszego odcinka, ponieważ przyszykowałam dla Ciebie proces złożony z 8 kroków, który pomoże ci  odzyskać kontrolę nad przytłaczającą sytuacją.

Zapraszam!

PS. Czekam niecierpliwie na info z efektami Twoich działań! Zostaw komentarz lub napisz do mnie maila. Jestem bardzo ciekawa jak te treści będą pracować w Tobie i dla Ciebie 🙂

Jeśli chcesz do mnie napisać ➡️ kontakt@dominikagostek.pl

Podcast możesz subskrybować poprzez:

  • bezpłatny i bardzo dobry Player FM (Android i www)
  • Spotify
  • Google Podcast
  • iTunes (iOS i Windows)
  • Twoją ulubioną aplikację do podcastów na smartphonie wpisując Teraz Twoja Kolej

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart