Jak wprowadzić nawyk w życie? 5 elementów, które pomogą Ci wyrobić nowy nawyk.

Jak wprowadzić nawyk w życie? 5 elementów, które pomogą Ci wyrobić nowy nawyk.

Chciałbyś zmienić swoje życie, ale nie wiesz jak? Chcesz w końcu wypracować nowe nawyki, ale wciąż ich nie wdrażasz? W takim razie mam dla Ciebie pięć wskazówek jak skutecznie wprowadzić skutecznie nowy nawyk w życie. 

Z ręką na sercu: jak zazwyczaj podchodzisz do swoich celów?
Najczęściej bywa to tak, że silna motywacja do zmiany życia budzi się w nas od czasu do czasu. Na przykład w noc sylwestrową lub w dniu urodzin gdy, to stwierdzamy: ja chce więcej sportu, rzucam palenie, a i zaczynam  medytować, bo słyszałam, że medytowanie to taka fajna rzecz, pomaga fizycznie i psychicznie. Tydzień później o wszystkim już dawno zapomnieliśmy.

W ten sposób nie zbliżamy się ani o krok do naszych celów. Ale co gorsza, to sprawia, że powstają w nas wewnętrzne negatywne przekonania. I zależnie od tego jak już o sobie myślimy, powstają negatywne skojarzenia: “Jestem głupia”, „Nie mogę się zmienić!”, „Moje życie na zawsze pozostanie takie, jakie jest!”, „Ludzie nie są stworzeni do zmian!” 
ALE to nieprawda. Zmiana jest możliwa i to dla każdego, tylko my często do niej źle podchodzimy. 

Dzisiaj chciałbym przedstawić, bardziej obiecujące podejście. 
Masz wystarczająco dużo umiejętności, aby z powodzeniem wprowadzić nowy nawyk w życie, ale by, nie poddać się potrzebujesz budować go małymi krokami. Zrób plan działania małych kroków i połącz te kroki z rutynową czynnością Twojego codziennego życia. 

Podejmij świadomą decyzję i stamtąd buduj. Bądź z siebie dumna, kiedy wypracujesz nowy nawyk. Tak się zmieniasz i w rezultacie zmienia się twoje życie.

W filmie wyjaśniam szczegółowo wszystkie pięć punktów, jak wprowadzić skutecznie nawyk w życie.

P.S Jeśli podobał Ci się mój wpis / film , lub dał Ci do myślenia i uważasz go za wartościowy to bardzo proszę: podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart