Jak zadbać o siebie przed świętami. Kalendarz Adwentowy.

Zaczyna się okres pieczenia pierwszych ciasteczek, nucenia kolęd i kupowania pierwszych prezentów: Boże Narodzenie jest tuż, tuż.
Wszyscy wiemy, że okres przedświąteczny jest bardzo piękny, ale i stresujący. Zdecydowanie zbyt rzadko w tym czasie poświęcamy chwilę dla siebie, na zastanowienie się, za co tak naprawdę jesteśmy wdzięczni, czego potrzebuje nasze ciało i dusza. Zamiast tego padamy ofiarą stresu. Świąteczna lista rzeczy do zrobienia patrzy na nas krzywo i chce być odpracowana. Wyrzuty sumienia wciąż uderzają w naszą głowę i przypominają nam o wszystkich ludziach, dla których nie mamy jeszcze prezentu. Jednocześnie kreatywność podpowiada nam, że musimy się zastanowić, jakie potrawy znajdą się w tym roku na świątecznym stole. W tym zabieganym czasie może uda nam się szybko przemknąć po jarmarku świątecznym, wypić grzańca, byle tylko nie musieć mówić, że nie mamy na to czasu.

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie często zamiast cudownego spokojnego nastroju wprowadza mnóstwo stresu. Dlatego w tym roku, by to zmienić, by sprawić Ci radość i wprowadzić Cię w świąteczny nastrój, przygotowałam dla Ciebie kalendarz adwentowy poświęcony SELFCARE. W tym kalendarzu znajdziesz wskazówki dotyczące zaopiekowania się sobą w tym adwentowym czasie. Zaczynając od 1.12, kończąc 24.12, każdego dnia masz możliwość wykonania małego zadania, a tym samym spowolnienia czasu, wsłuchania się w to, co jest dla Ciebie dobre i wypełnienia tego czasu wieloma chwilami szczęścia i niewielką ilością stresu.

Jak zawsze, nie każda wskazówka będzie działać na wszystkich. Dlatego nie krępuj się dostosować sugestii do swoich potrzeb.
Serdecznie zapraszam do pobrania kelandarza pobrania kalendarza PDF, powieszenia go w kuchni na lodówce lub w innym widocznym miejscu i wypełnienia zadań po cichu i w tajemnicy, albo zrobienia tego wspólnie ze mną na Instagramie z hasztagiem #adwentoweselfcare

TUTAJ możesz zapisać się i pobrać Kalendarz Adwentowy:

Zapis, Adwent

Od 1.12.20 codziennie będę tutaj na Instagramie zamiast naszego #mentalpower, pastować wskazówki dotyczące zaopiekowania się sobą z Kalendarza Adwentowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart